لطفا برای مشاهده محتوای سایت لاگین کنید
تماس با ما
همکاری با فرفرک

فروش کالا در فروشگاه اینترنتی "فرفرک"

فروشگاه اینترنتی "فرفرک" محیط مناسبی برای ارائه محصولات کودکان شرکت‌های تولید‌کننده، واردکننده یا توزیع‌کننده است. تامین‌کنندگان کالا در این زمینه قادر خواهند بود تا نسبت به معرفی محصولات، بازاریابی و فروش آنها اقدام نمایند. برخی از ویژگی‌های ارائه محصولات شما در فروشگاه اینترنتی"فرفرک" به شرح زیر است: 

گستره‌ وسیع کالاهای کودک
هر کالایی که عرضه می‌کنید، در فروشگاه اینترنتی"فرفرک" قابل ارائه است. با بهره‌مندی از  طبقه‌بندی متنوع موضوعی کالا، امکان فروش تمامی محصولات شما فراهم شده است. از بازی های فکری گرفته تا دکوراسیون اتاق کودک.

 امکان ارائه اطلاعات تخصصی از کالاها به همراه تصویر آنها
در فروشگاه اینترنتی "فرفرک" قادر خواهید بود تا اطلاعات محصول خود را به رایگان و به بهترین شکل ارائه نمایید. اطلاعات کلی‌ کالا، مشخصات دقیق فنی و کارکردی، ابعاد و اندازه‌ها، تصاویر متعدد از وجوه مختلف‌ و هر اطلاعاتی که برای عرضه موفق کالای خود لازم می‌دانید. همچنین متخصص ما در زمینه کودک، اطلاعاتی تکمیلی به همراه اهداف پرورشی و کاربردی هر کالا را به طور تخصصی به توضیحات آن اضافه می کند تا والدین بتوانند انتخاب هوشمندانه و هدفمند را برای فرزند خود داشته باشند.

ثبت اطلاعات محصولات شما بر عهده کارشناسان فروشگاه اینترنتی "فرفرک" است و این گروه آماده است تا در هر زمان با دریافت ارائه اطلاعات جدید، به سرعت نسبت به بروزرسانی مشخصات کالاهای ثبت شده اقدام نماید. 
ساعت کار فروشگاه اینترنتی "فرفرک"
یکی از بزرگترین فواید فروشگاه‌های الکترونیکی، عدم محدودیت ساعت کاری است. "فرفرک" نیز در تمامی روزهای هفته و در تک تک دقایق 24 ساعت شبانه‌‌‌روز امکان فروش کالاهای‌تان را برای شما به ارمغان می‌آورد. مخاطبین شما اگر در ساعات معمول خرید، فرصت بازدید کالای شما را نداشته باشند این امکان را خواهند داشت تا محصولات‌تان را در هر زمان دیگر دیده و خریداری کنند. 
وسعت بازار هدف
جغرافیای فعالیت فروشگاه اینترنتی"فرفرک"، تمامی ایران است. از پایتخت و مراکز استانها تا دورترین و کوچک‌ترین شهرهای کشور. والدینی  که در ایران به اینترنت دسترسی داشته باشد می‌تواند خواهان  کالای شما باشند. چنین فرصتی، افق جدید‌ی از عرضه محصولات را در پیش‌ نظرتان می‌گشاید. این امکان، شما را از ایجاد مراکز متعدد فروش یا افتتاح دفاتر نمایندگی بی‌نیاز می‌سازد ضمن اینکه،فروشگاه اینترنتی "فرفرک" مسئولیت ارسال و تحویل کالای خریداری شده به مشتری شما را نیز می‌پذیرد. 
امکان تعیین قیمت توسط تامین‌کننده
قیمت کالاهای ارائه شده در فروشگاه اینترنتی "فرفرک"، همگی توسط تامین‌کنندگان آنها تعیین می‌گردد. این امکان برای تمامی تامین‌کنندگان فراهم خواهد بود تا در هر زمان نسبت به تغییر قیمت کالاهای خود اقدام نمایند. همچنین فروشگاه اینترنتی"فرفرک" این امکان را در اختیار تامین‌کنندگان قرار خواهد داد تا در صورت تمایل و در دوره‌های زمانی مشخص محصولات خود را با تخفیف‌های رویدادی، فصلی یا موردی ارائه نمایند. همانند قیمت‌گذاری محصولات،‌ میزان درصد یا مقدار تخفیفات ارائه شده و دوره اعمال آنها نیز توسط تامین‌کننده کالا تعیین می‌گردد. 
سرعت در عرضه کالاهای جدید
عرضه کالا در فروشگاه اینترنتی"فرفرک" ، سریع‌ترین روش معرفی محصول‌‌تان به بازار است. تنها کافی است تا اطلاعات و تصاویر آن را به کارشناسان "فرفرک" بسپارید. کالای شما بلافاصله در معرض دید بازدید‌کنندگان "فرفرک" خواهد بود، در سراسر فضای وب. 

در صورت تمایل به عرضه محصول خود در فروشگاه اینترنتی "فرفرک"، لطفا فرم زیر را تکمیل کرده و ارسال نمایید. با دریافت این اطلاعات، کارشناسان فروشگاه اینترنتی فرفرک نسبت به انجام اقدامات لازم برای عضویت شما در جمع "تامین‌کنندگان کالا در فرفرک" اقدام خواهند نمود:

 

نام شرکت*

 

نوع فعالیت: تولید کننده     وارد کننده     توزیع کننده

 

شرح کوتاه کالا و نشان تجاری:

 

نام نماینده شرکت جهت برقراری تماس*

 

شماره تلفن شرکت*:                           

 

آدرس ایمیل: